בחירת שפה:

/
/
13 כלים לעיצוב גרפי בינה מלאכותית כדי להקל על העבודה השוטפת

13 כלים לעיצוב גרפי בינה מלאכותית כדי להקל על העבודה השוטפת

בינה מלאכותית יכולה לעזור לשפר את הפרודוקטיביות שלכם כמעצבים גרפיים, אבל מהם הכלים הטובים ביותר שאתם יכולים להשתמש בהם?

כלי AI לא תמיד חייבים להיות מהפכניים. למרות שזה יכול להיות כיף ליצור גרסה חדשה של כוכב הפופ האהוב עליכם רוכב על חד קרן בחלל, אתם יכולים גם להפיק תועלת רבה מהוספת כלי בינה מלאכותית לזרימת העבודה שלכם בעיצוב גרפי. AI עוזר לכם לחסוך זמן ותסכול בחלקים הקטנים והמעצבנים של התהליך, ומאפשר לכם להתמקד בתמונה הגדולה בפרויקטים שלכם. להלן 13 כלי בינה מלאכותית כדי להגביר את זרימת העבודה שלכם בעיצוב גרפי.

 1. Khroma

khroma

Khroma הוא כלי צבע AI שנבנה עבור מעצבים. הוא מגדיר אלגוריתם מותאם אישית על סמך הצבעים הראשוניים שתבחרו. אלגוריתם זה יוצר אינסוף שילובי צבעים הקשורים לצבעים שבחרתם. אם מעולם לא בחרתם צבע – כמו צהוב – הוא לא יופיע באלגוריתם הבנוי בינה מלאכותית שלכם אלא אם כן תאמנו מחדש את Khroma ותגדירו לו שאתם אוהבים צהוב.

בחירת צבעים ושילובי צבעים לפרויקטים היא משימה מפרכת. חרומה לוקחת את דילמת הבחירה. עם תבניות שונות, אתם יכולים לראות איך הצבעים שלכם עובדים בסוגי עיצוב שונים כמו עם טיפוגרפיה, עיצוב פוסטרים, מעברי צבע, דואוטון וכפלטות צבעים.

 1. Midjourney

midjourney
Midjourney הוא כלי בינה מלאכותית של טקסט לתמונה המאפשר לfo לכתוב הנחיה ולדמיין אותה במהירות. באמצעות שרת הדיסקורד של Midjourney, אתם יכולים לקבל ארבע תוצאות שנוצרו בכל הנחיה. מאוד קל להשתמש בכלי AI זה, וכתבנו מדריך לשימוש ב- Midjourney.

אם אתם צריכים תמונה או וקטור לעיצוב שלכם, אבל אתם לא יכולים ליצור אותו בעצמכם, Midjourney שימושי. אמנם לא כל התוצאות מושלמות, אבל זה עובד בהצלחה לרוב המטרות. אם אינכם מסוגלים לצלם לפעמים או שאין לך את כישורי האמנות הדיגיטלית, זהו כלי מועיל ביותר.

 1. Adobe Sensei

Adobe Sensi הוא כלי מובנה של Adobe הכולל את כל מגוון Creative Cloud, כולל מילוי מודע לתוכן, זיהוי גופנים, התאמת צבעים אוטומטית ועוד הרבה יותר. למרות שזו לא תכונה ספציפית אחת שתוכלו למצוא ולהשתמש בה, השילוב שלה עם תוכנת Adobe מעלה את כל זרימת העבודה בעיצוב הגרפי שלכם, לא משנה באיזו תוכנית אתם משתמשים.

 1. Fontjoy

fontjoy

Fontjoy הוא כלי קוד פתוח שעוזר ליצור את שילובי הגופנים הטובים ביותר באמצעות טכנולוגיית וקטור גופנים. בחירת הגופנים לשימוש עשויה להיות מתסכלת לפעמים, אך Fontjoy משתמשת במסננים ובגנרטורים כדי לקצץ את זמן החיפוש ולהגדיל את זמן השכלול.

Fontjoy מציע שלושה סוגי גופנים – כותרת עליונה, כותרת משנה וטקסט גוף – ותוכלו לבחור בין ניגודיות גבוהה לניגודיות נמוכה כדי ליצור קבוצות גופנים חדשות. זהו כלי פשוט המאפשר התאמה אישית חשובה כדי לעזור לעיצוב שלכם בצורה הטובה ביותר.

 1. Nero AI

Nero AI Image Upscaler מגדיל ומשדרג תמונות באיכות גבוהה. אם יש לכם תמונה מפוקסלת שאתם צריכים ברזולוציה גבוהה, השתמשו ב-Nero AI כדי לשפר אותה במהירות.

בעוד שמעצבים מנסים לשמור את כל התמונות באיכות גבוהה, לפעמים זה לא אפשרי. אולי לקוח העביר לוגו ברזולוציה נמוכה או צילם עם מצלמת טלפון. Nero AI יכול לתקן את זה תוך שניות, כך שעבודת העיצוב שלכם לא תפגע.

 1. Microsoft Designer

microsoftdesigner

Microsoft Designer הוא כלי לעיצוב תבניות מבוסס בינה מלאכותית. זה עובד בדומה ל-Canva ו-Adobe Express, אבל הוא פועל כולו על AI. השתמשו בהודעות טקסט כדי למצוא תמונות ותבניות, ליצור לוחות צבעים ועוד. זהו כלי שיכול ליצורעיצובי מדיה החברתית בכמה דקות ולא בכמה שעות.

 1. RemoveBG

removebg

RemoveBG הוא כלי בינה מלאכותית שמסיר רקעים. העלו תמונה והשתמשו בהסר BG כדי להסיר את הרקע ולהשאיר רקע שקוף בלבד.

אתם יכולים לקבל Remove BG כתוסף עבור Photoshop, Figma, Sketch, Gimp ועוד. להיפטר מרקע תמונה היא משימה נפוצה בתהליכי עבודה של עיצוב גרפי, כך שהכלי לחיצה מהירה זה באמת עוזר לשפר את זרימת העבודה שלכם.

 1. Galileo AI

galileo ai

Galileo AI מכנה את עצמו טייס המשנה לעיצוב ממשק. זה יוצר עיצוב UX/UI באמצעות AI רק מבקשת טקסט שנכתבה על ידכם.

באמצעות ההנחיה הפרומפט שלכם, תוכלו ליצור ממשקי UX/UI בעלי דיוק גבוה, רכיבי ממשק משתמש ואייקונים, ואפילו העתקת מוצר לעיצובים שלכם. למרות שזה מייצר אשליה שאתם כבר לא מעצבים אם AI עושה הכל בשבילכם, בכל זאת מדובר בכלי מרגש.

 1. Flair AI

flair ai

באמצעות Flair AI תוכלו להפוך הנחיות טקסט לצילום מוצר. פשוט הקלידו איך אתם רוצים שהמוצר שלכם יצולם – רקע, אביזרים, תאורה ונושאים – ופלייר יפיק את התמונה.

לעיתים יש לנו כמה רעיונות מעולים לצילום המוצר שלנו, אבל לפעמים זה לא אפשרי לעשות צילום. אם עיצוב המוצר שלכם הוא רעיוני בלבד, Flair AI יכול לעזור לך לדמיין את התוצאות העתידיות.

 1. Uizard

uizard

ל-Uizard יש כמה כלי AI מועילים לעיצוב ממשק משתמש, כמו עיצוב אפליקציות ואינטרנט. אתo יכולים להשתמש ב-Uizard כדי לעצב wireframes, מוקאפים ואבות טיפוס לעיצוב אתרים, תכונות ה-AI שלו גורמות לכלי לזרוח.

עם Uizard AI אתם יכולים להשתמש בהודעות טקסט כדי ליצור עיצובי ממשק משתמש, ליצור מסגרות אלחוטיות מסקיצות ידניות ולהפוך צילומי מסך לעיצובי אינטרנט הניתנים לעריכה. זה כמו התוסף Figma שמאפשר לכם להמיר HTML לעיצובי Figma – אבל זה ללא AI.

 1. Fronty

fronty

Fronty משתמש ב-AI כדי להמיר תמונות לקוד HTML ו-CSS. אתפ יכולים ליצור אתר אינטרנט פעיל בתוך דקות מבלי להיות מפתח אתרים.

זה יכול להיות מתסכל לעצב אתר או אפליקציה יפים אם אין לכם את הידע לקודד אותם בעצמכם. Fronty מתקן בקלות את הבעיה וחוסך מכם מסירה לצוות מפתחים.

 1. ChatGPT

chatgpt

בעוד ש-ChatGPT אינו כלי עיצוב בעצמו, כלי הצ’אט-בוט החזק שלו יכול לעזור מאוד לכל מעצב. אתם יכולים להשתמש ב-ChatGPT כדי ליצור עיצובים בכמות גדולה ב-Canva או להשתמש ב-ChatGPT כדי ליצור הנחיות למחוללי תמונות בינה מלאכותית.

לפעמים, אפילו המעצבים הטובים ביותר נתקעים ללא רעיונות. שימוש בצ’אט בוט כמו ChatGPT יכול לעזור להמריץ את דעתכם ולרכז כמה רעיונות מהירים לעיצובים שלכם.

 1. Adobe Firefly

adobe firefly

Adobe Firefly הוא כלי בטא עבור מערכת הכלים והתכונות החדשות ביותר של Adobe. חלק מכלי AI אלה שולבו במוצרי Adobe כמו Adobe Express Beta. בעוד ש-Firefly עדיין במצב בטא, אנחנו לא יכולים להיות בטוחים איך כל הכלים ישולבו.

Firefly מציעה מגוון של כלי בינה מלאכותית, כגון צבע מחדש וקטור של בינה מלאכותית כדי לעזור לחסוך זמן בשינוי פלטות צבעים, יצירת טקסט לתמונה ומילוי מחולל כדי לעזור לדמיון שלכם להתעורר לחיים, ואפקטים של יצירת טקסט בתלת מימד. ניתן להשתמש בהם בדרכים רבות לאורך זרימת העיצוב שלכם.

שכחו מהעבודה הקשה בעיצוב הגרפי שלכם

עם 13 הכלים האלה, אתם יכולים להיות בטוחים שיש כלי בינה מלאכותית שיעזור לכם בתהליך העבודה של העיצוב הגרפי שלכם. תוכנת עיצוב גרפי משתנה יותר מדי שנה, וכבר לא צריך להכניס דם, יזע ודמעות לכל היבט של עיצוב. השתמשו בבינה מלאכותית כדי לחלוק את הנטל של חלקי העיצוב הפחות אהובים עליכם, כך שתוכלו להתמקד במקום שבו הכישורים שלכם מצטיינים. AI לא חייב להיות האויב של המעצב הגרפי. השתמשו בו לזרימת העבודה והפיקו ממנו את המיטב.

הרשמה לקורס

כמה פרטים קטנים...

רגע לפני שאתם עוזבים

תנו לנו לתת לכם הצעה חד פעמית!