בחירת שפה:

/
/
קורס Midjourney (מידג’ורני)

קורס Midjourney (מידג’ורני)

מי מאתנו לא ניסה והתנסה בכלי הבינה המלאכותית (ואם עוד טרם ניסיתם, אנו מפצירים בכם לסור אל הדפדפן הקרוב בהקדם ולהתחיל במסע המרתק הזה!). לצד הכלים שיודעים לייצר תוכן בתוך מספר שניות בודדות, מה שבאמת מרתק רבים ב-Generative AI הוא ביכולתו לייצר תמונות, סרטונים ועד לאתרים ואפליקציות.

במקרה המדובר, אנו ממקדים זאת במיד ג’ורני, יש שיתרגמו את זה ל’אמצע הדרך’ או ‘אמצע המסע’. כלי AI מדהים שהתפרסם והפך לפופולרי במיוחד בייצור מיצגים וויזואליים גרפיים.

ה-Midjourney זוהי למעה מערכת המשתמשת בפקודה שלנו (פרומפט), ובאמצעות שורת טקסט זו היא מייצר תוצר המנסה לדייק ככל הניתן את בקשתנו.

אנו יכולים לבקש כל שעולה על רוחנו, והמערכת בתוך מספר שניות בודדות, מייצרת מיצגים וויזואליים בעלי יכולות גרפיות מרשימות.

מטרת הקורס

קורס מידג’ורני נלמד במכללת הורייזון לאבס כחלק ממערך קורס מקיף יותר העונה לשם קורס מאסטר AI.

למי מכם שהתנסה בעבר במיד ג’ורני, ייתכן שהחוויה הייתה מרגשת בחלקה ומאכזבת בחלקה האחר. כל בקשה שהצגתם, נתנה אמנם את המענה, אך לא את מה שצופה מן התוכנה.

פעמים רבות, רבים מעידים על כך שה-Midjourney מייצגת תוצרים אפרוריים, אפלים ושאינם עונים במדויק על הפרומפט. האמנם? בבינה מלאכותית, סוד הקסם טמון ביכולת שלנו לדעת כיצד למצות את הפוטנציאל הגלום ביישום ה-AI.

על-כן, כחלק מן הקורס, נלמד כיצד להנדס פרומפטים באופן נכון יותר, ומדויק הרבה יותר.

הדבר לא בא לידי ביטוי רק במשפט אחד או שניים (או אפילו פרומפט של 10 משפטים) כי אם בהיכרות עם תוספים ואפליקציות הקיימים בתוך המערכת, ושבאמצעותם ניתן להרחיב את היריעה ולייצר מיצגים גרפיים מדויקים ונכונים הרבה יותר.

שילוב בין מספר יכולות

אם כבר נלמד על יישום AI אחד, מדוע שלא נלמד על יישום נוסף?

במסגרת קורס מיד ג’ורני נכיר ביכולת של יישומי AI נוספים דוגמת צ’אט GPT כך שייצר עבורנו פרומפט שידייק את מטרותינו עבור כלי ה-AI היצרניים המיועדים ליצירת מיצגים גרפיים.

השילוב שבין כלי בינה מלאכותית שונים הוא קריטי לעתים למען יצירת תוצר מדויק.

אנו מאמינים כי בעתיד הנגלה לעין, אנשי מקצוע שיזדקקו למיומנויות בבינה המלאכותית, ישלבו כוחות בין יישומים שונים וכך יגיעו לרמה המקצועית הגבוהה ביותר.

חידוד התוצר הגרפי

מטרתו של Midjourney ושל כל יישום בינה מלאכותית אחר, הוא לייעל את עבודתנו ולקצר את משך הזמן הנדרש עד לקבלת התוצאה הנדרשת. אפשר רק לדמיין כיצד כל תמונה ותמונה הייתה דורשת ימים ארוכים של עבודה על-ידי מעצב גרפי, זאת בעוד שמשפט אחד קצר מייצר את התוצאה בתוך מספר שניות בודדות.

האמנם?

ניתן בהחלט להגיע לשם, אך יהיו מי שיעידו שעד לתוצאה הרצויה, או עד שהיו נכונים להתפשר על התוצאה, הם עברו אינספור שאילתות (פרומפרטים) שונות, שינו  וחידדו.

בקורס Midjourney נלמד לחדד את התוצאה כבר מן השימוש הראשון.

ראשית כל, נכיר את הנטייה הטבעית של התוכנה לייצר לנו תמונות מאוד ממוקדות ומעט אפלות. נוכל לבקש מראש שטחים בהירים יותר, תצוגה רחבה יותר של כלל הסצינה שאנו מעוניינים בה, נוכל לבקש זווית שונה ולזוויות המשתנות ישנה השפעה עצומה על כל תוצאה ותוצאה. 

‘תן לי מבט רחב יותר’ ‘תן לי תמונה ללא טקסט’ שכן לעתים התוכנה משערת שאנו רוצים את התוצר שלנו כתמונה לפוסט המשלבת מסר שיווקי. נלמד אפילו כיצד לבקש סינונים מראש המוציאים מן המשוואה משקפיים, כובעים או פריטים רבים אחרים.

צעד אחר צעד, תגלו כיצד לקחת את הפקודות ללבל אחר לחלוטין, כיצד להיעזר במערכת כך שהיא תדע ליישם את המיצג הגרפי באופן מדויק העונה על מטרותיכם.

הקורס יעבור יחד אתכם על הפקודות השונות, נלמד כל פקודה ספציפית מהו תפקידה, נפעיל אותה, וניחשף אל מערכת ה-AI הפופולרית (עם למעלה מ-10 מיליון רשומים נכון לכתיבת שורות אלו), עד לרמה המקצועית ביותר.

למי קורס מיד ג'ורני מתאים?

תכנית הלימודים מתאימה לקהל הרחב.

קורס המאסטר של מכללת הורייזון לאבס, חולש על פני נושאים רבים ושונים, כשהמטרה הראשית שלו היא להכיר לכל המעוניין והמעוניינת את עולמות ה-AI, ולהקנות את היכולות המקצועיות והמעמיקות ביותר במערכות השונות.

כל שנדרש זוהי זיקה בסיסית למחשבים, אגנלית ברמה בסיסית טובה שתאפשר לכתוב פרומפטים וראיון קבלה אישי קצרצר לצורך תיאום ציפיות.

האם ניתן להתאים את תוכנו של הקורס לצרכיי?

במקרים שכאלו אנו במכללת הורייזון לאבס עורכים גם אפיון והטמעת AI בהתאם לצורכיהם של ארגונים ובתי עסק.

נוכל לאפיין עבורכם את הצורך האישי שלכם, ולייצר סדנה מלמדת שתאפשר לכם להתמקצע ולרתום את יכולות יישומי ה-AI עבור צורכיכם בלבד.

אנו עובדים אל מול משווקים דיגיטליים המבקשים לייצר לעצמם יכולות עצמאיות בעולמות הגרפיים, אנשי גיימינג ופיתוח תוכנה, צלמים ועוד.

התייעצו עמנו

בכל שאלה והתייעצות אנו במכללת הורייזון לאבס נשמח לעמוד לשירותכם.

ניתן ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר פניה באתר, ואנו נשוב אליכם בהקדם האפשרי.

הרשמה לקורס

כמה פרטים קטנים...

רגע לפני שאתם עוזבים

תנו לנו לתת לכם הצעה חד פעמית!